женска маица


женски маици

Шифра: 2459

Повеќе информации

310,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Женска маица со широка прерамка и свилен паспул. Високо квалитетен производ од колекцијата SO FINE кој одлично се вклопува на женското тело и е пријатен за носење. Состав: 100% памук.


Квалитет: фајнрип
Одржување: