женска маица


женски маици

Шифра: 2879

Повеќе информации

280,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Женска маица - танка прерамка. Производ од колекцијата SPORTIVE, изработен од висококвалитетни материјали. Состав: 95% памук, 5% еластан 

Квалитет: сингел
Одржување: