женска маица


женски маици

Шифра: 2889

Повеќе информации

280,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Женска атлет маица. Високо квалитетен производ од колекцијата SPORTIVE, кој одлично се вклопува на женското тело и е пријатен за носење. Изработена е од 95% памук и 5% еластан. 

Квалитет: сингел
Одржување: