детски машки слип


слип за момчиња

Шифра: 3077

Повеќе информации

220,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Детски машки слип. Производ од детската машка колекција UNDRESS кој удобно се вклопува на детското тело и овозможува пријатност при носење.

Квалитет: сингел
Состав: 95% памук, 5% еластан
Одржување: