детски машки боксерки


боксерки за момчиња

Шифра: 3078

Повеќе информации

200,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Детски машки боксерки. Производ од детската машка колекција UNDRESS кој удобно се вклопува на детското тело и овозможува пријатност при носење. Изработен е од 95% памук и 5% еластан.

Квалитет: сингел
Одржување: