детска женска маица


маици за девојчиња

Шифра: 4822

Повеќе информации

220,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Детска женска маица - шпагета. Производ од teen - колекцијата SO TRENDY, со апликација на предната страна кој е пријатен за носење. Изработена е од 95% памук и 5% еластан.

Квалитет: сингел
Одржување: