женски слип


женски слип

Шифра: 2185

Повеќе информации

240,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Женски слип - tai. Високо квалитетен производ од колекцијата SO FINE кој одлично се вклопува на женското тело и е удобен за носење. Изработен од 95% памук и 5% еластан.

Квалитет: сингел
Одржување:

1.