бебешко боди


бебешки боди

Шифра: 0462

Повеќе информации

280,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Бебешко боди со краток ракав. Производ од колекцијата SO BABY, кој овозможува удобност врз бебешкото тело, изработен од високо квалитетен памук.

Состав: 100% памук.
Квалитет: фајнрип

Одржување: