детско женско боди


боди за девојчиња

Шифра: 4848

Повеќе информации

410,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Детско женско боди - долг ракав. Висококвалитетен производ од теен колекцијата SO TRENDY, со апликација на предната страна, кој поседува совршена удобност и мекост, и е пријатен и удобен за носење.


Состав: 95% памук, 5% еластан
Квалитет: сингел
Одржување: