детско женско боди


боди за девојчиња

Шифра: 4849

Повеќе информации

340,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Детско женско боди - танка прерамка. Висококвалитетен производ од женската теен колекција SO TRENDY, со модерен дизајн кој ја отсликува грижата на Тритекс кон младите дами.

Состав: 95% памук, 5% еластан
Квалитет: сингел
Одржување: