бебешки пижами


бебешки пижами

Шифра: 0754

Повеќе информации

440,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2Детали за производот

Бебешки пижами - долг ракав, долга ногавица. Бебешки производ од актуелната колекција SO BABY, со интересна апликација. Лесното облекување е овозможено со дрихерите кои се поставени во горниот дел кај вратот, и во отворот на долниот дел од пижамите. Изработени се од висококвалитетни и нежни ткаенини кои не ја дразнат нежната бебешка кожа.

Состав: 100% памук
Квалитет: фајнрип
Одржување: