бебешки панталони


бебешки панталони

Шифра: 0723

Повеќе информации

260,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Бебешки панталони. Нов производ од колекцијата SOBABY, удобни и пријатни за носење, идеални за комбинирање со бебешко боди или блузичка.

Состав: 100% памук
Квалитет: фајнрип

Одржување: