бебешки боди


бебешки боди

Шифра: 0722

Повеќе информации

320,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Бебешко боди со преклоп, краток ракав. Производ од актуелната колекција SO BABY, со преклоп кој е практичен и овозможува лесно облекување, благодарение на дрихерите кои се поставени на долниот и страничниот дел.
Изработено од висококвалитетни и внимателно избрани материјали.

Состав: 100% памук
Квалитет: фајнрип

Одржување: