машки слип


машки слип

Шифра: 1280

Повеќе информации

340,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Машки слип. Високо квалитетен производ од колекцијата UNDRESS кој одлично се вклопува на машкото тело и овозможува максимална удобност. Изработен е од 95% памук и 5% еластан. 


Квалитет: сингел
Одржување: