детски машки слип


слип за момчиња

Шифра: 3177

Повеќе информации

250,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Teen - машки слип. Нов производ од teen - машката колекција UNDRESS кој удобно се вклопува во детското тело и овозможува пријатност при носење.


Состав: 95% памук, 5% еластан
Квалитет: сингел
Одржување: