женско боди


женски боди

Шифра: 2744

Повеќе информации

440,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Женско боди со широки прерамки и копци на долниот дел. Изработено од 95% памук и 5% еластан. 

Квалитет: сингел
Одржување: