детски женски беби дол


беби дол за девојчиња

Шифра: 4557

Повеќе информации

190,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Teen - женски беби дол. Совршено парче облека за девојчињата, изработено од 95% памук и 5% еластан, кое овозможува максимална удобност.


Состав: 95% памук, 5% еластан

Квалитет: сингел

Одржување: