женско боди


женски боди

Шифра: 2748

Повеќе информации

540,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Женско боди со долг ракав и копци на долниот дел. Производ од колекцијата SPORTIVE, изработен од 95% памук и 5% еластан. 

 

Квалитет: сингел

Одржување: