женски слип


женски слип

Шифра: 2584

Повеќе информации

260,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Женски слип од колекцијата Tritex Sport. Удобен модел на гаќички кој убаво прилега на линијата на телото. За удобно носење ќе се погрижат и висококвалитетните материјали од кои е изработен овој модел.

Состав: 95% памук и 5% еластан

Квалитет: сингел

Одржување: