женски слип


женски слип

Шифра: 2587

Повеќе информации

260,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Женски слип - mini изработен од 95% памук и 5% еластан.