женски спортски градник


женски спортски градник

Шифра: 2581

Повеќе информации

300,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Женски спортски градник. За поинтензивни спортски активности одличен избор ќе биде овој модел на спортски градник кој воодушевува со својата удобност и функционалност.

Состав: 95% памук и 5% еластан

Квалитет: сингел

Одржување: