бебешки ракавици


бебешки ракавици

Шифра: 0011

Повеќе информации

90,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Бебешки ракавици - нов производ од актуелната колекција SO BABY. Овие практични и удобни бебешки ракавици со уникатен дезен се изработени од висококвалитетни материјали кои не ја дразнат бебешката кожа и го заштитуваат вашето малечко од несакани гребнатини.

Состав: 100% памук

Квалитет: фајнрип