детска машка маица


маици за момчиња

Шифра: 3179

Повеќе информации

300,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Teen - машка маица изработена од 95% памук и 5% еластан.