женска маица


женски маици

Шифра: 2278

Повеќе информации

490,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Женска маица - танка прерамка. Производ од новата чипкана колекција, изработена од висококвалитетни материјали.

Состав: 50% памук, 40% полиамид, 10% еластан.

Одржување:
wash instructions