женски слип


женски слип

Шифра: 2283

Повеќе информации

380,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Женски слип - mini.

Високо квалитетен и удобен производ од чипканата колекцијата на TRITEX UNDERWEAR.

 

Состав: 50% памук, 40% полиамид, 10% еластан.

Одржување:
wash instructions